تالار گفتگوی شرکت ارتباطات زیرساخت

موضوعات تالار گفتگو

انتقاد - 4 آذر 94
سلام اینکه در مرکز فوریت ها با این همه هزینه برای زیر ساخت کارمندان بیمار را بهایی نیست بویژه از ناحیه پزشکان که در بهترین شرایط مریض را در حد برگه دفترچه میدانند بسیار رقت انگیز است اینکه برای تسلیت به یک مقام برای فوت مادرش یک وانت گل صرف میشود و برای فوت خود کارمند هیچ بسیار زشت است اینکه باشگاه پیام برای کارمندی کارمند هزار تومان تا رهگذر خیابان فرق میگذارد بسیار نا امید کننده است و ... اگر ترتیب اثری مشاهده شد باز مینویسم ولی تجربه نشان داده که خود را نشاید خسته کردن !
محرومیت و بی عدالتی - 3 آذر 94
با سلام متاسفانه پس از گذشت سالها و اعتراضات زیاد ساختمان میدان امام از محرومیت مزمن رها نشده است. تمام جلسات عمومی ، کارگاههای آموزشی،سمینارها ، و حتی جلسات اداری و فنی در ساختمان مرکزی برگزار میشود و پرسنل مستقر در این ساختمان برای انجام حتی کوچکترین کار اداری و شخصی و رفاهی د ر شرکت در سرما و گرما با صرف هزینه و وقت مجبورند به ساختمان مرکزی مراجعه نمایند . ضمن اینکه اکثر امکانات هم در این ساختمان متمرکز است . چرا؟
کسر حق بیمه از اضافه کار - 1 آذر 94
ازاضافه کار کارکنان وزارت نیرو شامل پرسنل برق-آب وتوانیر کماکان بیمه کسر می شود. ولی مشکل ما با 30 سال سابقه کماکان ادامه دارد ومیانگین 2 سال آخر خدمت ما که ملاک حقوق وپاداش باز نشستگی است به شدت پایین آمده است .لطفامسئولین محترم چاره اندیشی کنندوحداقل می توانند تا تعیین تکلیف موضوع سهم کارفرما را هم از خود کارمند کسر کنند
تغییر وضعیت پرسنل قراردادی با سابقه بالا - 30 آبان 1394
با سلام متاسفانه اینجانب و تعداد محدودی از کارمندان پس از گذشت 25 سال سابقه و با داشتن مدارک دانشگاهی مرتبط هنوز قراردادی هستیم و علی رغم رای موافق دیوان عدالت اداری مبنی بر تغییر وضعیت ما متاسفانه اداره حقوقی اداره روی رای دیوان اعتراض زده است ایا درخواست رسمی شدن پس از 25 سال درخواست زیادی است ؟ با کمال تشکر
شناوری نیم ساعت روزانه- 30 آبان 1394
سلام. مدیران و مسولین در هر رده ای برای ایجاد هرتغییر بهتر است دوره گذار در نظر بگیرند. در مورد فرجه برای اینکه هردو طرف ( کارمندان و سازمان ) رضایت داشته باشند راهی که به نظرم میرسد اینست که نیم ساعت شناوری جایگزین شود. بدین معنا که روزانه نیم ساعت عدم حضور با نیم ساعت اضافه کاری جبران گردد. این گزینه راهی برای براورده شدن هردو مقصود است.
فرجه نیم ساعته -14 مهر 1394
با عرض سلام کاملاً موافقم این نیم ساعت با ذکر دلایل دوستمان نمی بایست حذف شود. به عنوان مثال نماز و ناهار زمانی می خواهد که در آن زمان هیچ کاری صورت نمی گیرد.پس در زمان نماز و ناهار چه در داخل اداره باشیم چه نباشیم هیچ تفاوتی حاصل نمی شود.چون کاری صورت نمی گیرد. بنابراین در حد نیم ساعت کارمند می تواند در اختیار خودش باشد.
حذف نیم ساعت فرجه - 29 شهریور1394
با سلام باتوجه به نیاز کارکنان به استفاده از فرجه نیم ساعته جهت انجام امور بانکی و گاها مراجعه به پزشک و یا تهیه ناهار خواشمند است ترتیبی اتخاذ گردد که این فرجه به قوت خود باقی بماند.لازم به ذکر است درمانگاه فوریتها در حال حاضر خارج از ساختمان اداری بوده و در صورت لزوم بناچار بایستی با اخذ مجوز ساعتی به پزشک مراجعه نماییم.

ارسال پرسش

select
عنوان پرسش و پاسخ را وارد کنید!
ایمیل ارسال کننده را وارد کنید!