اولین دوره مسابقات والیبال جام شهدا با قهرمانی تیم زیرساخت به پایان رسید

اولین دوره مسابقات والیبال جام شهدا با قهرمانی تیم زیرساخت به پایان رسید
تیم والیبال شرکت ارتباطات زیرساخت توانست در اولین دوره مسابقات والیبال جام شهدا با سه برد متوالی و پشت سر گذاشتن حریفان خود عنوان قهرمانی این جام را کسب نماید.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل ، آیین اختتامیه اولین دوره مسابقات والیبال جام شهدا با حضور مهندس عباسی، مدیرعامل و عضو هیأت مدیره موسسه پیام و مهندس کشاورز، عضو هیأت مدیره ، تقی محمدی، معاون توسعه منابع شرکت ارتباطات زیرساخت، به همراه جمعی از مدیران مجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات 18 آبان ماه در سالن شهید نصراللهی موسسه پیام برگزار شد.

1
بر اساس این گزارش، مهندس عباسی مدیرعامل و عضو هیأت مدیره موسسه پیام طی سخنانی در این مراسم گفت: جام شهدا یکی از جام های معتبر و با پیشنه 37 ساله می باشد که در سالهای گذشته در رشته فوتبال برگزار می شدو امسال با بررسی های صورت گرفته و با توجه به امکانات و پتانسیل های موجود تصمیم بر آن شد تا با هدف توسعه فرهنگ ورزش در ابعاد مختلف و توجه بیشتر به سایر رشته های ورزشی این جام در رشته والیبال هم برگزار شود.
مهندس عباسی در ادامه با ارائه گزارشی در خصوص تورنومنت های برگزار شده و مسابقات پیش رو موسسه پیام اظهار داشت: ایجاد پویایی ، نشاط و همچنین ترویج تندرستی و ارتقا آن در خانواده بزرگ ارتباطات از رسالت های موسسه پیام است که با برگزاری این رویداد های ورزشی سعی داریم قسمتی از این رسالت بزرگ را به سرانجام برسانیم.

2
مدیرعامل موسسه پیام با اشاره به برگزاری مسابقات مقدماتی فوتسال المپیاد مدیران افزود: المپیاد ورزشی مدیران نیز یکی از رویداد های ورزشی مهم خانواده ارتباطات است که سومین دوره آن در رشته فوتسال، شنا، تیراندازی و تنیس روی میز از ششم تا هشتم آذر ماه در مشهد مقدس برگزار خواهد شد و مسابقات مقدماتی فوتسال این رقابت ها از تاریخ 30 مهر ماه آغاز شده است.
اسامی بازیکنان این تیم عبارتند از :مازیار کشاورز ، عباس وافی ، شهداد شیرافکن ، سعید سوخته زاری ، حمید سهرابی ،ایرج شاکری ، مهرداد دادخواه ، علیرضا رضائی منش ، مهدی کرمی ، حامد سیف ، حسین فیض الله ، آقای شاهین طائی به سر مربیگری حسنعلی عیسی زاده وسرپرستی مجتبی هدهدی می باشد.

3

۱۹ آبان ۱۳۹۸ ۱۴:۰۷
تعداد بازدید : ۱۸۴